11.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Wraca mobilny punkt szczepień przed Urzędem Wojewódzkim

REKLAMA

W sobotę i niedzielę przed Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie znów będzie czynny mobilny punkt szczepień. Odwiedzić go można w godz. 9-16. Ma działać na tej samej zasadzie jak podczas majówki. Nie trzeba się rejestrować, można przyjść z ulicy. Podawany jest preparat firmy Johnson&Johnson.

Z możliwości zaszczepienia się bez zapisów będzie mogła skorzystać każdy osoba, która ukończyła 18 lat, posiadająca aktywne e-skierowanie.

Chętni na szczepienia mogą to zrobić niemal od ręki także w innych punktach szczepień. Np. w Medyku przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie w tym tygodniu podawany był preparat Pfizer. Ktoś kto się zapisał, był umawiany na termin, ale pani po chwili oddzwaniała i zapraszała na szczepienia jeszcze tego samego dnia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj