24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Spektakularna wpadka gwiazdy na koncercie. Jamala pokazała za dużo

REKLAMA

Kolejny Europejski Stadion Kultury już za nami. Ostatni festiwal zapadnie długo w pamięć. Nie tylko dlatego, że było to największe koncertowe wydarzenie po lockdownie, ale także z powodu spektakularnej wpadki, którą zaliczyła na scenie Jamala. Wyszukany strój ukraińskiej gwiazdy okazał się zbyt skąpy. Nagle piosenkarka błysnęła nagą piersią.

Jamala (37 l.), zwyciężczyni konkursu Eurowizja z 2016 r. w Rzeszowie wystąpiła już po raz kolejny. Pojawiła się na głównym koncercie, który odbył się w piątek w Parku Sybiraków. Na scenie, w ramach kolektywów, zaśpiewała w duecie z Sylwią Grzeszczak.

Obje panie wybrały różowe stroje, ale kostium Sylwii Grzeszczak zakrywał szczelnie wszystko, co trzeba. Jej koleżanka miała natomiast na sobie bardzo skąpy top. Na początku nie było z nim problemu, ale podczas solowego występu i podskoków ramiączko spadło. Ku zaskoczeniu publiczności – nagle „wystąpiła” naga pierś piosenkarki.

Dopiero na koniec utworu gwiazda szybko się poprawiła. Swoją wpadkę markowała uśmiechem. Mimo wszystko otrzymała gorące brawa. Muzycznie gwiazda zaprezentowała się doskonale.

Koncert się skończył, ale nie w sieci. Odrobina golizny wzbudziła sensację, plotki i komentarze.

Jamala. Naprawdę nazywa się Susana Alimiwna Dżamaładinowa. To ukraińska piosenkarka krymskotatarskiego pochodzenia. Aktorka i autorka tekstów, której skalę głosu ocenia się na cztery oktawy. Wykonuje utworu z gatunku jazzu, bluesa i soul’u, a także folku. Jest zwyciężczynią 61. Konkursu Piosenki Eurowizji w Sztokholmie (2016r.). Podczas swojego występu zaśpiewała piosenkę własnego autorstwa „1944”, której tekst poświęcony został stalinowskiej deportacji jej narodu. Utwór rozsławił ją na cały świat.

Jamala w Rzeszowie2
Kostiumowa wpadka Jamali na koncercie w Rzeszowie | Fot. YouTune/NCKultury

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj