15 C
Rzeszów
wtorek, 3 października, 2023

Miasto zaprasza po tani węgiel. Ile kosztuje tona?

REKLAMA

Od 14 listopada mieszkańcy Rzeszowa mogą składać wnioski o zakup węgla na preferencyjnych warunkach. W cenie 1980 zł brutto za tonę będzie go dystrybuować Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Wnioski można składać do 2 grudnia, a taka możliwość przysługuje osobom fizycznym które: – zamieszkują w gospodarstwie domowym położonym na terenie Rzeszowa, – są uprawnione do otrzymania dodatku węglowego, – nie kupiły dotychczas węgla na sezon grzewczy 2022/2023 po cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę w ilości co najmniej 1,5 tony.

Wniosek można złożyć osobiście w punkcie Urzędu Miasta Rzeszowa przy ul. Langiewicza 15, w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa zlokalizowanych w galeriach handlowych oraz Punktach Informacyjnych zlokalizowanych w budynkach Urzędu przy ul. Ofiar Getta 7 i Okrzei 1 (w godzinach pracy urzędu).

Dokument można także przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Rzeszowa, Wydział Klimatu i Środowiska, ul. Rynek 7, 35-064 Rzeszów. Trzecia możliwość to złożenie wniosku za pomocą ePUAP (wniosek musi być wówczas opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym).

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA