2.5 C
Rzeszów
czwartek, 2 lutego, 2023

Najnowsze

Miasto zaprasza po tani węgiel. Ile kosztuje tona?

Od 14 listopada mieszkańcy Rzeszowa mogą składać wnioski o zakup węgla na preferencyjnych warunkach. W cenie 1980 zł brutto za tonę będzie go dystrybuować Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

REKLAMA

Wnioski można składać do 2 grudnia, a taka możliwość przysługuje osobom fizycznym które: – zamieszkują w gospodarstwie domowym położonym na terenie Rzeszowa, – są uprawnione do otrzymania dodatku węglowego, – nie kupiły dotychczas węgla na sezon grzewczy 2022/2023 po cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę w ilości co najmniej 1,5 tony.

Wniosek można złożyć osobiście w punkcie Urzędu Miasta Rzeszowa przy ul. Langiewicza 15, w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa zlokalizowanych w galeriach handlowych oraz Punktach Informacyjnych zlokalizowanych w budynkach Urzędu przy ul. Ofiar Getta 7 i Okrzei 1 (w godzinach pracy urzędu).

CZYTAJ TEŻ:  Kartonowe płyty zasłoniły butiki. Wielkie zmiany w Millenium Hall

Dokument można także przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Rzeszowa, Wydział Klimatu i Środowiska, ul. Rynek 7, 35-064 Rzeszów. Trzecia możliwość to złożenie wniosku za pomocą ePUAP (wniosek musi być wówczas opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym).

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
2.5 ° C
3 °
1.9 °
91 %
8.8kmh
100 %
czw.
2 °
pt.
2 °
sob.
1 °
niedz.
-3 °
pon.
-3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu