13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Po włamaniu odpoczywał w hotelu. Tam dorwali go mundurowi

REKLAMA

W Rzeszowie ostatnio dość mocno uaktywnili się włamywacze do mieszkań. Policja dorwała jednego z nich. 34-latek trafił właśnie do aresztu.

Ujęty 34-latek z Jarosławia wpadł w jednym z rzeszowskich hotelu. W pokoju odpoczywał po „mokrej robocie”.

Rabuś przyznał się, że grasował od sierpnia. Okradał mieszkania oraz domy jednorodzinne. Jego łupem zazwyczaj padały pieniądze i biżuteria. Do włamań dochodziło przede wszystkim na ternie działania komisariatu na Baranówce.

Rabuś zdobyte pieniądze wydawał na swoje potrzeby. W hotelu znaleziono jego wyposażenie: łom + rękawiczki. Podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia.

Zebraniem materiału dowodowego umożliwiającego przedstawienie mężczyźnie aż 13 zarzutów dotyczących usiłowania oraz kradzieży z włamaniem. Łączną wartość strat oszacowali na kwotę ponad 80 tysięcy złotych.

Akta sprawy policjanci przekazali do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. W poniedziałek prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Rzeszowie z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu tymczasowego. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec mieszkańca powiatu jarosławskiego 3 miesięczny areszt.

Zobacz też:

Oszuści oskubali konto. Straty 400 tys. zł!

Taxi na aplikację pod lupą mundurowych. Wielka obława

Nie mieli powodu. Bili, aby zabić. Sąd wymierzył im karę

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj