21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Szukał kancelarii, włamał się do plebanii

REKLAMA

24-latek włóczył się po całej Polsce. W Rzeszowie włamał się na plebanię kościoła Farnego. Na szczęście policjanci dopadli opryszka. Zatrzymali go w hotelu.

Zgłoszenie o włamaniu policjanci dostali w poniedziałek, 15 listopada. Rabuś posłużył się śrubokrętem, którym podważył zamek w drzwiach. Wdarł się do pomieszczeń i z biurka ukradł kilka tysięcy złotych. Potem postanowił pożyć jak król. Wynajął pokój w hotelu.

Tymczasem policjanci ostro zabrali się do pracy. Ustalili rysopis oprycha. Okazało się, że przed włamaniem kręcił się w pobliżu i udawał, że szuka parafialnej kancelarii.

Śledczy wytropili włamywacza i zaskoczyli go w hotelowym pokoju. Okazało się, że mężczyzna wcześniej mieszkał w Gdańsku. Poszukiwała go prokuratura w Sopocie. Był już wcześniej notowany za kradzieże.

Złodziej na szczęście nie zdążył wydać całego łupy. Znaczną część pieniędzy udało się odzyskać.

Zatrzymany 24-latek nie ma stałego miejsca zamieszkania. W Rzeszowie zabawi na dłużej. Sąd umieścił go na 3 miesiące w areszcie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj