16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Włamał się do banku. Skorzystał z wygaszonych latarni

REKLAMA

W mieście z powodu oszczędności w nocy wygaszone są latarnie. Oprych skorzystał z mroku i pod jego osłoną włamał się banku przy Armii Krajowej w Mielcu.

Jeśli szukać filmowych porównań: tego soku nie mógł dokonać kasiarz typu Kwinto z „Vabank”, a bardziej postać nawiązująca do rabusiów – nieudaczników z Gangu Olsena. Nie wiadomo bowiem, na co liczył włamywacz? Czy myślał, że za szklaną ścianą znajdzie otwarty skarbiec z górą złota? Nic takiego w lokalnym oddziale Santander Bank w Mielcu na niego nie czekało.

Opryszek sporo się natrudził, aby po godz. 2 w nocy rozbić pancerną witrynę w przedsionku z bankomatem. Wszedł do sali i wyszedł, nic nie zabierając. Narobił jednak szkód.

Sprawca działał pod osłoną nocy, w czasie kiedy z racji oszczędności są wyłączone latarnie. Wykorzystał to, aby uciec niezauważony z miejsca zdarzenia.

Sprawą włamania zajmuje się policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj