28.2 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Włamał się do baru w Zagórzu i usnął. Pobudkę zrobili mu policjanci

REKLAMA

Nie dla niego lockdowny. 46-latek włamał się w Zagórzu pod Sanokiem do ulubionego baru. Kiedy był już w środku, sam się obsłużył. Nikt mu nie przeszkadzał i powoli rozsmakowywał się w rozmaitych trunkach. Wychylał kieliszek za kieliszkiem, a świat wirował coraz bardziej. W końcu przytulił się do blatu i zasnął.

Intruz włamał się, wybijając kostką brukową szybę w oknie. Zabrał pieniądze, zapakował kilka flaszek do plecaka. Nie zdążył jednak się ulotnić. Chęć natychmiastowego skosztowania trunków była silniejsza. Tak się w tym rozsmakował, że wszystko przestało się liczyć. W końcu zmorzył go sen.

Nagle usłyszał głosy nad sobą i poczuł, że ktoś go szarpie. Intruzowi nie spodobało się, że budzą go policjanci. Był agresywny i wulgarny, nie chciał dmuchać w alkomat.

Mundurowi zabrali opryszka na komendę. Tu się okazało, że ma więcej przestępstw na sumieniu. Pod koniec marca wybijając szybę witryny włamał się do jednego ze sklepów w Sanoku. Łupem złodzieja padły wówczas także pieniądze i alkohol.

Teraz wobec podejrzanego zastosowano dozór policji. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj