12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Wiózł sąsiada z obciętymi palcami. Pomógł dzielnicowy

REKLAMA

Rana bardzo krwawiła i liczyła się każda minuta. Sąsiad zabrał do auta 65-latka, który podczas prac polowych obciął u dłoni trzy palce. Mężczyźni pędzili do szpitala, ale na drodze panował spory ruch. Wtedy szybki przejazd zapewnił radiowóz na sygnale.

W poniedziałek po godz. 18, z dyżurnym komendy policji w Jarosławiu skontaktował się kierowca osobowej hondy. Mężczyzna poinformował, że jest w rejonie przejazdu kolejowego w Radymnie i przewozi poszkodowanego do szpitala w Przemyślu. Ze względu na duży ruch, poprosił o eskortę. Jak oświadczył, jego sąsiad uległ wypadkowi podczas prac polowych. Odciął sobie trzy palce u ręki i mocno krwawił.

Sprawą zajął się dzielnicowy asp. Tomasz Gut, który był wtedy na patrolu. Włączył koguty w radiowozie i torował przejazd hondzie. W ten sposób ranny 65-latek dotarł szybko do przemyskiego szpitala, gdzie uzyskał fachową pomoc medyczną. Życiu mężczyzny nic nie zagraża.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj