13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Wielkanocna pomoc od Caritas

Miłość i dobro istnieją. Stąd nikt nie odchodzi z pustymi rękami

REKLAMA

Wystarczy zajrzeć do Caritas przy ul. Jana Styki w Rzeszowie, aby zobaczyć rzeczywistość ludzi cierpiących niedostatek. Teraz ustawiła się długa kolejka po paczki żywnościowe, które przygotowano z okazji Wielkanocy. Ta pomoc to radość na świątecznym stole.

Każdego dnia mnóstwo osób przychodzi tu po pomoc i nie odchodzi z pustymi rękami. Teraz z okazji Wielkanocy Caritas przygotowała tysiąc paczek żywnościowych, aby także tam, gdzie doskwiera bieda, w te świąteczne dni zagościła radość.

W reklamówce znalazły się przydatne artykuły na świąteczny stół: wędlina, chleb, żurek, makaron, kawa, herbata, a także babka wielkanocna.

Caritas Diecezji Rzeszowskiej energicznie kieruje ks. Piotr Potyrała. Dzięki jego zaangażowaniu, pomocy wolontariuszy i darczyńców osoby samotne, biedne, bezdomne zyskują poczucie, że jednak jest ktoś na tym świecie, kto o nich pamięta i przejmuje się ich losem.

Osoby obdarowane, przyjmowały prezent z wielką radością. – To wielka pomoc – cieszyła się jedna z emerytek. – Miłość i dobro istnieją.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj