10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Tragedia w gospodarstwie. Wiata przygniotła mężczyzn

REKLAMA

Jeden z mężczyzna zginął na miejscu, drugi został ranny i trafił do szpitala. Obaj zostali przygnieceni przez wiatę, która zawaliła się w Zarzeczu w gminie Boguchwała.

Do tragedii doszło w czwartek 26 stycznia. Około godz. 10:30 służby alarmowe otrzymały niepokojące zgłoszenie. Dzwoniła sąsiadka. Wzywała pomoc do mężczyzn, na których zawaliła się drewniana wiata. Obaj wykonywali w pobliżu jakieś prace.

Na miejsce ruszyli strażacy z OSP oraz jednostki zawodowej straży. Poszkodowani zostali wydobyci, ale jeden z nich – 75-letek – był nieprzytomny. Niemal godzinę prowadzono reanimację. Mimo to, życia ofiary nie udało się uratować.

Drugi z poszkodowanych (63 l.) trafił do szpitala. Na razie nie wiadomo jaki jest jego stan. Nie znane są także przyczyny wypadku. Ustala je policja wraz z prokuratorem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj