12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Wata cukrowa od Grzegorza Brauna. Spotkanie wyborcze na Lisiej Górze zamieniło się w rodzinny piknik

REKLAMA

Mimo obostrzeń sanitarnych – sztab wyborczy Grzegorza Brauna zorganizował w sobotę, 24 kwietnia otwarte spotkanie na Lisiej Górze w Rzeszowie, które zamieniło się w rodzinny piknik. Kandydat na prezydenta nawet sam kręcił watę cukrową dla milusińskich.

Wydarzenie zostało nazwane „Strefą uśmiechu – wolną od lockdownu”. Spotkanie rozpoczęła konferencja prasowa. Grzegorz Braun miał uwagi do ostatnich wypowiedzi, które padły w kampanii jednego ze swoich kontrkandydatów.

– Usłyszeliśmy sojuszników naszego kontrkandydata: „Nie wpuszczajcie obcych do Rzeszowa”. Przecież to nic innego jak brzydka ksenofobia, wykluczenie, które powinno budzić sprzeciw. Dlatego my wznosimy wspólnie hasło: faszyzm nie przejedzie! Żadnej segregacji mieszkańców! – przekonywał Grzegorz Braun ostrzegając, że jeżeli nadal będą pojawiać się takie argumenty, jego sztab rozważa nawet zawiadomienie prokuratury.

W sobotnie południe rozpoczął się piknik, który zgromadził całe rodziny z dziećmi. Było wiele atrakcji przygotowanych zwłaszcza dla najmłodszych: dmuchańce, malowanie twarzy i wata cukrowa, którą kręcił także sam Grzegorz Braun.

„Strefa Uśmiechu” – zapraszam na Lisią Górę.

Opublikowany przez Grzegorz Braun Sobota, 24 kwietnia 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj