24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Wandalizm na Nowym Mieście. Komuś przeszkadzały słupki

REKLAMA

Trudno wytłumaczyć zachowanie wandali. Poprzewracali betonowe słupki na całej długości uliczki dojazdowej do przedszkola nr 38 na Nowym Mieście w Rzeszowie.

Słupki ustawiono trzy lata temu, aby uchronić trawnik przed rozjechaniem go przez samochody. – Auta zrobiły tu kiedyś prawdziwe bagno. Żal było patrzeć na ten widok i uprosiliśmy miasto, aby zrobiło wtedy z tym porządek. Udało się. Słupki załatwiły sprawę – mówi mieszkaniec pobliskiego bloku.

Słupki nie raz były celem wandali. Ale nie na taką saklę jak teraz. Kilkadziesiąt ciężkich betonowych stożków przewrócono. Wandale na szczęście nie mieli siły, aby je kompletnie porozbijać. – Wystarczy je podnieść i ustawić na swoim miejscu. No, ale ktoś musi to zrobić. Samym chętnie się zajął, ale nie mam na to siły – mówi emeryt, który w środę przypatrywał się demolce.

O dewastacji powiadomiono miejskie służby.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj