15.5 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Wandal złapany! Narobił szkód na 30 tys. zł

REKLAMA

Porysowane karoserie, pourywane lusterka i wycieraczki. Właściciele uszkodzonych samochodów powoli tracili nadzieję, że ktokolwiek odpowie za wyrządzone im szkody. Po kilku tygodniach policja dopadła wandala.

Policjanci ustalili wandala, który w maju tego roku na osiedlu Witosa w Jarosławiu uszkodził 14 samochodów. Sprawca szedł ulicą i zupełnie bez powodu dewastował zaparkowane pojazdy. Uszkodził też znak i ogrodzenie.

Policjanci przyjęli zgłoszenia od poszkodowanych, którzy swoje szkody wyliczyli na 30 tys. zł. Ludzie wątpili, że ktokolwiek odpowie za ich krzywdę. Ale śledczy postarali się, aby ręka sprawiedliwości dosięgła niszczyciela.

Po kilku tygodniach żmudnego śledztwa policjanci ustalili podejrzanego. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Jarosławia. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia. Sąd może go zobowiązać do naprawienia szkody. Poszkodowanym najbardziej na tym zależy.

Zobacz też:

Mercedes z mroczną przeszłością i chroniona papuga

Poszukiwany 40-latek z Rzeszowa odnalazł się za granicą

Zabójstwo Natalii (†18 l.) przy ul. Kwiatkowskiego. Na ławie oskarżonych zasiadł Norbert Z. (21 l.)

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj