30 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Rój wściekłych owadów pogryzł 51-latka. Doszło do tragedii

REKLAMA

Chciał pokazać dzieciom bramę weselną i zginął pokąsany przez rój wściekłych os. Do dramatu doszło w Ziempniowie w powiecie mieleckim.


Pan Bogdan miał 51 lat, pracował w gminnej spółdzielni. Feralnej dnia odbywało się wesele sąsiada. Była organizowana tzw. brama. Mężczyzna zabrał dwie córki (13 i 11 l.), żeby im pokazać lokalny obyczaj. Postanowili przejść poboczem, na skrót. Wtedy mężczyzna przypadkowo nadepną na gniazdo os, które znajdowało się w rowie. Wściekły rój zaatakował ofiarę.

Pan Bogdan, cały obolały, wrócił do domu i jego stan błyskawicznie się pogarszał. Wezwano pogotowie, ale nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł.

Sąsiedzi opowiadają, że mężczyzna był uczulony. Rok temu osa też go ugryzła, ale wtedy pomógł zastrzyk z adrenaliny. Teraz jednak dawka jadu od tak wielu owadów była śmiertelna.

Po tragedii strażacy usunęli gniazdo z rowu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj