31.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Ciągnik przygniótł rolnika

REKLAMA

Dramatyczna akcja ratunkowa na polnej drodze w Wesołej koło Brzozowa. Każda para rąk była potrzebna, aby spod przewróconego ciągnika rolniczego wydobyć przygniecionego 68-latka.

Rolnik po skończonej pracy na polu, wracał do domu. Miał do pokonania, trudny pagórkowaty teren. Nagle na stromym wzniesieniu traktor zaczął pędzić w dół, a starszy pan, nie był w stanie nad nim zapanować.

Doszło do wywrotki i poszkodowany został przygnieciony przez maszynę. Na szczęście wypadek zauważył jeden ze świadków i szybko wezwał pomoc.

Akcja ratunkowa była bardzo trudna, bo na miejsce nie mógł dotrzeć żaden ciężki sprzęt. Każda para rąk była na wagę życia. Kilkunastu ludzi własnymi siłami podniosło traktor i wydobyło nieszczęśnika.

Rolnik został ciężko ranny. Śmigłowiec zabrał go do szpitala. Sprawę wypadku bada Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

Wypadek w Wesołej
Wypadek w Wesołej. Rolnika spod maszyny wyciągnęli strażacy
fot. Policja

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj