12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Z domu zrobił dżunglę. Niespodziewanie zajrzeli do niej policjanci

REKLAMA

29-latek wydają dom w Stalowej Woli na Podkarpaciu i zamienił go w dżunglę. Ustawił lampy, nawilżacze i wentylatory. W ten sposób stworzył tropikalne warunki dla konopi indyjskich. Miał zamiar pozyskać z nich marihuanę. Plany pokrzyżowała niespodziewana wizyta policjantów.

Mundurowi z własnych źródeł ustalili, czym trudni się podejrzany mężczyzna. Ustalili adres jego domowej plantacji i zorganizowali nalot. Na miejscu zastali wielki namiot, w którym dojrzewało 93 krzaków zakazanych konopi. Właścicielowi uprawy udało się zebrać tylko część plonów – wysuszył 2 kg liści. Mundurowi wszystko zabrali do zniszczenia.

29-latek odpowie za uprawę i posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach. Grozi mu do 10 lat więzienia. Na razie został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj