11.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Zranił nożem mecenasa i zaczepiał przechodniów. Wpadł podczas obławy

REKLAMA

Groza w Rzeszowie. Awanturnik zranił nożem adwokata, potem zaczepiał przechodniów. Napastnik został zatrzymany w samym centrum podczas pościgu.

Wszystko działo się w piątek. Około godz. 10 policja otrzymał pierwsze zgłoszenie, że w kancelarii przy ul. Rejtana mężczyzna zaatakował mecenasa i go zranił. Obrażenia na szczęście okazały się niegroźnie.

Napastnik uciekł, ale wkrótce zaczęły napływać kolejne sygnały o dziwnie zachowującym się młodym mężczyźnie. Na ulicy Kolejowej opryszek zaczepił dwie dziewczyny, a chwilę później w pobliżu próbował wyrwać portfel klientowi banku.

Zebrane informacje oraz rysopis wskazywały, że wszystkie zgłoszenia dotyczyły tego samego osobnika. Już od pierwszego sygnału policjanci przeczesywali miasto w poszukiwaniu zbira. Około godz. 15 zauważyli podejrzanego na Palcu Farnym. Mężczyzna rzucił się do ucieczki, ale na ul. Grunwaldzkiej został ujęty.

Zatrzymanym okazał się 24-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wszystkich zgłoszonych zdarzeń.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj