10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Auto samo pojechało do rzeki i potrąciło mężczyznę w pontonie

REKLAMA

Do nietypowego zdarzenia doszło na przystani promowej w Nozdrzcu w powiecie brzozowskim. Do Sanu wjechał zaparkowany fiat.

W pojeździe nikogo nie było. Samochód uderzył w przycumowany do brzegu ponton, w którym był mężczyzna. Mężczyzna został lekko ranny, ale nie wymagał hospitalizacji.

Auto z rzeki wydobyli strażacy. Sprawę wyjaśnia policja. Mundurowi ustalili, że 32-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego zatrzymał samochód przed wjazdem na prom i wysiadł z niego, nie zabezpieczając go we właściwy sposób. W trakcie, gdy mężczyzna rozmawiał z  przewoźnikiem, samochód stoczył się do rzeki.

W tym czasie, w to miejsce podpłynął ponton. Znajdowały się w nim dwie osoby. Fiat zsuwając się do rzeki, uderzył zderzakiem mężczyznę płynącego pontonem.

Z uwagi na niski stan wody – prom tego dnia był zamknięty.  Samochód znajdował się w rzece na głębokości około 1 metra.

Samochód wjechał do rzeki San
Samochód wjechał do rzeki San | Fot. kpt. Maciej Białas/KP PSP w Brzozowie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj