7.1 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Zasnęła za kierownicą. Jej samochód wjechał w pieszych

REKLAMA

Groza w Łańcucie. Samochód wjechał w pieszych idących chodnikiem. Ranny został 14-letni chłopiec.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 29 sierpnia około godz. 13. W centrum Łańcuta na ul. 3 Maja rozległ się huk, a potem krzyk przerażonych ludzi. Auto wjechało najpierw w słupki oddzielające jezdnię, a potem uderzyło w pieszych. – To wszystko działo się błyskawicznie. Ludzie byli kompletnie zaskoczeni – mówią mieszkańcy.

Czerwony chevrolet znalazł się na chodniku. Za kierownicą samochodu siedziała 41-letnia mieszkanka Łańcuta. Kobieta była trzeźwa. Policja przypuszcza, że z przemęczenia zasnęła za kierownicą. Dokładne okoliczności i przyczyny wyjaśni prowadzone postępowanie. Na razie zatrzymano kierującej prawo jazdy.

Karetka zabrała 14-letniego chłopca. Policjanci przypuszczają, że skutki wypadku mogły być dużo poważniejsze, gdyby nie metalowe słupki oddzielające chodnik od jezdni. Samochód uszkodził 8 z nich.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj