8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Taksówkarz ocalił seniorki. Pudełka z gotówką miały trafić do oszustów

REKLAMA

Uczciwy taksówkarz z Kolbuszowej uratował dwie seniorki przed oszustami. Pan Daniel otrzymał gratulacje od szefa lokalnej policji.

Kierowca dostał podejrzane zlecenia odbioru dokumentów od starszych osób. Miał zawieść przesyłki do woj. małopolskiego i zarobić kilkaset złotych. Powiadomił jednak policję. Uchronił dwie kobiety, które o mały włos, a straciłyby oszczędności życia. Wcześniej emerytki zostały „urobione” telefonicznie przez oszustów.

73-latka zgodziła się przekazać pieniądze kurierowi, aby pomoc synowi, który za granicą spowodował wypadek, a druga z kobiet (70 l.) przygotowała paczkę z gotówką dla córki, która prosiła o pożyczkę na super-lokatę. Oczywiście, obie te historie były zmyślone.

Czujnym taksówkarzem, który uratował emerytki, okazał się pan Daniel. Nadkom. Adam Mielnicki, komendant powiatowy policji w Kolbuszowej zaprosił kierowcę do komendy, pogratulował i wyróżnił go za obywatelską postawę. Spotkanie było też okazją do rozmów specyfiki pracy taksówkarza.

Zobacz też:

Panie z poczty uratowały seniora przed oszustwem

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj