13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Sceny grozy na stacji w Kamieniu. Pijany kierowca chciał rozjechać pieszych

REKLAMA

Dantejskie sceny rozegrały się na stacji paliw w Kamieniu pod Rzeszowem. Grozę siał kompletnie pijany kierowca. Autem wjeżdżał w pieszych, potem uciekał przed policją. W końcu swój rajd zakończył dachowaniem w rowie.

Wszystko działo się w sobotę (17/07) około godz. 2 w nocy. Kompletnie pijany 31-latek wsiadł do swojego opla i ruszył w drogę. Wyjeżdżając ze stacji paliw potrącił 23-latka. Sprawca się nie zatrzymał, tylko odjechał. Ale po chwili jednak zawrócił. Przed wjazdem na stację potrącił kolejną ofiarę – 20-latka, który próbował go zatrzymać z innymi osobami.

Kierowca znów odjechał. Był ścigany przez policję. Nagle stracił panowanie nad samochodem, wpadł do rowu i kilkukrotnie dachował.

Ranny 31-latek (mieszkaniec pow. niżańskiego) był nieprzytomny. Pierwszej pomocy udzielili mu policjanci, potem trafił do szpitala. Tam wykonano badania trzeźwości – wynik alkomatu wykazał, że ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo pobrano mężczyźnie do badań krew.

Do szpitala trafił również jeden z potrąconych pieszych – 20-latek, który także był nietrzeźwy miał 1,7 promila.

Kierowca opla odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli oraz za wykroczenia, spowodowanie zagrożenia w ruch lądowym pod wpływem alkoholu oraz nieudzielenie pomocy poszkodowanym.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj