10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

W Irlandii kogut zabił seniora

REKLAMA

Krótko przed śmiercią zdołał tylko wyszeptać: „kogut”. Po kilku miesiącach śledztwa stało się jasne, że Holender Jasper Kraus (†67 l.) został zabity przez koguta rasy brahma w irlandzkim mieście Ballinasloe.

Incydent miał miejsce 28 kwietnia 2022 r., ale dopiero teraz ujawniono szczegóły tragicznego zdarzenia, które zaszokowało Irlandię.

Mężczyzna cieszył się emeryturą na Zielonej Wyspie. Wcześniej pokonał raka. Tragicznego dnia odwiedziła go córka Virgina i przyniosła zupę. Zostawiła ją i wróciła do siebie. Nie chciała budzić ojca, który sparł i przeżywał smutek po stracie psa. Po jej odejściu, do domu zakradł się kogut.

Seniora obudził potworny ból. Wszędzie tryskała krew. Ranny mężczyzna zawołał lokatora, ale zdołał już tylko wyszeptać „kogut”, a potem stracił przytomność i zmarł.

Sprawca został dość szybko zdemaskowany. Wskazówką dla śledczych było ostatnie słowo zmarłego oraz krople krwi, które prowadziły do kurnika.
Ostatecznie w trakcie śledztwa potwierdzono udział zwierzęcia w tragedii. To ono zadało ranę w łydce i doprowadziło do masywnego krwotoku.
Ostatecznie jednak to szok zabił Jaspera. – W trakcie ataku Holender doznał zawału serca – wyjaśnił ostatecznie biegły.

Całe zdarzenie nazwano nieszczęśliwym wypadkiem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj