25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Makabryczne odkrycie w hotelu

REKLAMA

Rozkładające się ciało nieboszczyka wydziela woń niemożliwą do zniesienia. Ale w jednym z hoteli w Rzeszowie długo nikt nie zwracał na to uwagi.

Dopiero 12 sierpnia smród stał się już nie do wytrzymania i w końcu wezwano służby. Hotelowy pokój był zamknięty. Przy pomocy strażaków udało się wejść do środka. Wewnątrz odkryto makabryczny widok. Ciało mężczyzny było w stanie daleko posuniętego rozkładu. Gość hotelowy mógł nie żyć od dwóch tygodni.

Ustalono, że ofiarą jest 59-latek z Rzeszowa. Ostatni raz był widziany przez obsługę 31 lipca. Śledczy czekają na dokładnie wyniki sekcji, ale ze wstępnych badań wynika, że do zgonu doszło bez udziału osób trzecich.

Pokój został wyłączony z użytkowania. Będzie musiał być dokładnie zdezynfekowany i odnowiony. O zdarzeniu został powiadomiony sanepid.

Prokuratura nie ujawnia nazwy hotelu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj