2.1 C
Rzeszów
czwartek, 7 grudnia, 2023

Krwawa awantura. 25-latek zranił nożem ojca i brata

REKLAMA

W Dobieszynie w powiecie krośnieńskim doszło do krwawej rodzinnej awantury. 25-latek wpadł do pokoju i rzucił się z nożem na ojca, który leżał na sofie. Zranił także młodszego brata, który próbował go powstrzymać.

Wszystko działo się w poniedziałek, 16 maja. Było wczesne popołudnie. Nagle w spokojnej okolicy ciszę przerwał krzyk młodego mężczyzny, który wzywał pomocy. Był cały we krwi. Po chwili zaczął tracić świadomość.

Sąsiedzi natychmiast wykręcili numer 112. Na miejsce przyjechała policja i karetki pogotowia. Okazało się, że zraniony nożem jest 57-latek oraz jego 22-letni syn.

Policja ustaliła, że napastnikiem był starszy z synów – 25-latek. Według śledczych mężczyzna wpadł do pokoju na piętrze, gdzie na sofie odpoczywał ojciec. Syn rzucił się na niego z nożem. Ojciec próbował się bronić i zasłaniać rękami. Został ranny w ramiona i szyję.

Nożownika próbował powstrzymać 22-letni brat. On także został dotkliwie zraniony. Obie ofiary trafiły do szpitala. Szybka interwencja lekarzy uratowała im życie.

Napastnik został zatrzymany. Prokuratura prowadzi śledztwo dotyczące podwójnego usiłowania zabójstwa. O dalszym losie 25-latka ma zdecydować sąd.

Zobacz też:

Z drogi śledzie, bo koparkowy jedzie!

Wandal ciął gumę bez litości

Dusił kolegę na imprezie, spalił jego ciało i dostał zaskakujący wyrok

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj