15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Krwawa awantura. 25-latek zranił nożem ojca i brata

REKLAMA

W Dobieszynie w powiecie krośnieńskim doszło do krwawej rodzinnej awantury. 25-latek wpadł do pokoju i rzucił się z nożem na ojca, który leżał na sofie. Zranił także młodszego brata, który próbował go powstrzymać.

Wszystko działo się w poniedziałek, 16 maja. Było wczesne popołudnie. Nagle w spokojnej okolicy ciszę przerwał krzyk młodego mężczyzny, który wzywał pomocy. Był cały we krwi. Po chwili zaczął tracić świadomość.

Sąsiedzi natychmiast wykręcili numer 112. Na miejsce przyjechała policja i karetki pogotowia. Okazało się, że zraniony nożem jest 57-latek oraz jego 22-letni syn.

Policja ustaliła, że napastnikiem był starszy z synów – 25-latek. Według śledczych mężczyzna wpadł do pokoju na piętrze, gdzie na sofie odpoczywał ojciec. Syn rzucił się na niego z nożem. Ojciec próbował się bronić i zasłaniać rękami. Został ranny w ramiona i szyję.

Nożownika próbował powstrzymać 22-letni brat. On także został dotkliwie zraniony. Obie ofiary trafiły do szpitala. Szybka interwencja lekarzy uratowała im życie.

Napastnik został zatrzymany. Prokuratura prowadzi śledztwo dotyczące podwójnego usiłowania zabójstwa. O dalszym losie 25-latka ma zdecydować sąd.

Zobacz też:

Z drogi śledzie, bo koparkowy jedzie!

Wandal ciął gumę bez litości

Dusił kolegę na imprezie, spalił jego ciało i dostał zaskakujący wyrok

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj