14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Ojciec z 4 promilami zabrał dziecko na przejażdżkę. Kręcił kółka i rozbijał bariery

REKLAMA

W Błażowej Dolnej koło Rzeszowa stał na drodze uszkodzony seat, w środku był kierowca z 10-letnim synem. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ojciec był kompletnie pijany. Miał aż 4 promile!

Ktoś wezwał policję. Na miejsc świadek powiedział mundurowym, że kierowca jeździł z dzieckiem w kółko autem i uderzał w bariery, aż samochód się zatrzymał”.

Ale to nie koniec historii. Policjanci przede wszystkim próbowali szybko zorganizować opiekę dla chłopca. Zadzwonili po matkę, która wkrótce przyjechała na miejsce ze znajomym.

Kobieta wysiadła z samochodu i…aż się zataczała. Była także pijana. Jej przyjaciel – szofer również był wstawiony. Miał 0,75 promila alkoholu w organizmie.

Zapanowała dziwna sytuacja: cała grupa pijany ludzi, policjanci i mały chłopiec. W końcu na pomoc przybiegła babcia, która zabrała wnuczka do siebie.

Rodzice będą się tłumaczyć przed sądem rodzinnym. Ojcu grozi dodatkowo kara za jazdę autem po alkoholu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj