16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Dwa tragiczne wypadki w regionie i dwie ofiary (†19 i †31)

REKLAMA

Tragiczna sobota na drogach regionu. W Bieszczadach w wypadku skody śmierć poniosła 19-letnia kobieta. Pod Tarnobrzegiem auto potrąciło pieszego 31-latka, który także zginął na miejscu.

W Bieszczadach do tragedii doszło w miejscowości Glinne między Ustrzykami Dolnymi a Leskiem. 17 września po godz. 18 skoda octavia wypadła z drogi i roztrzaskała się na drzewie. Najbardziej rozbita została część od strony kierowcy. 19-latka, która kierowała samochodem zginęła na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

Kobieta podróżowała sama. Według wstępnych ustaleń policjantów, na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem. Ofiara była mieszkanką powiatu bieszczadzkiego.

Zatrzymywał samochody

Drugi tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w Zabrniu Górnym w powiecie tarnobrzeskim, przed godz. 22. Wstępnie policjanci ustalili, że 40-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, kierująca audi, na nieoświetlonym odcinku drogi, potrąciła znajdującego się na jezdni mężczyznę. Mimo podjętej reanimacji, życia 31-letniego pieszego nie udało się uratować. Kierująca audi była trzeźwa. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj