24.4 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Wypadek w Wierzawicach

Volkswagen w rowie – trzy osoby ranne! Czy to wszystko przez psa?

REKLAMA

Wierzawice. Leżajscy policjanci mieli pełne ręce roboty! Po południu, na drodze krajowej nr 77 doszło do groźnego wypadku. Kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wyniku tego zdarzenia ranne zostały trzy osoby! W tle pojawia się kwestia psa. Czy to przez niego całe zamieszanie?

Dramat rozegrał się około godziny 17. Jak ustalili policjanci, 38-letni kierowca volkswagena najpierw wjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wpadł do rowu i z impetem uderzył w betonowy przepust. W aucie oprócz niego znajdowała się 38-letnia kobieta, ich 14-letnia córka oraz… pies.

Wstępne ustalenia sugerują, że pies był przewożony nieprawidłowo, siedząc na przednim fotelu pasażera. Kierowca, zajmując się zwierzęciem podczas jazdy, stracił kontrolę nad autem.

Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala, na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pies został przekazany rodzinie. Badanie wykazało, że 38-letni kierowca był trzeźwy. Wypadek całkowicie zablokował drogę.

Na miejscu pracowali policjanci, zabezpieczając dowody, które pomogą w wyjaśnieniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Źródło:KPP Leżajks

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj