1.4 C
Rzeszów
wtorek, 6 grudnia, 2022

Najnowsze

Uważajcie na tę kobietę! To bezczelna złodziejka

Policjanci z komisariatu w Nowej Dębie w powiecie tarnobrzeskim prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela z kartą bankową i pieniędzmi w kwocie 1700 złotych. Poszkodowana utraciła gotówkę po wpuszczeniu do mieszkania nieznajomej kobiety. Funkcjonariusze publikują portret pamięciowy złodziejki.

REKLAMA

W poniedziałek (5 lipca) po godz. 13, do mieszkanki bloku przy ul. 1 Maja w Nowej Dębie, zapukała nieznajoma kobieta. Oszustka podając się za wnuczkę jednej z mieszkających tam sąsiadek poprosiła o wpuszczenie do mieszkania, aby mogła poczekać na przyjście krewnej. Poszkodowana wyraziła zgodę i wpuściła nieznajomą do mieszkania. Podczas pobytu kobieta poprosiła o szklankę wody. Właścicielka postanowiła poczęstować kobietę, która wykorzystując chwilową nieuwagę zabrała jej portfel. Łupem padła karta bankowa i 1700 zł. Po zdarzeniu nieznajoma kobieta pospiesznie opuściła mieszkanie. Zaniepokojona mieszkanka Nowej Dęby zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa. O zdarzeniu zaalarmowała policjantów.

CZYTAJ TEŻ:  Coś się wiło w workach na granicy. To był rekordowy przemyt

Policjanci sporządzili portret pamięciowy złodziejki. Jej rysopis: wiek ok. 40 – 50 lat, wzrost ok. 160 cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne do ramion, oczy piwne.

Jeśli ktoś rozpoznaje poszukiwaną, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, tel. 47 825 3030.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
1.4 ° C
1.6 °
0.4 °
92 %
4.1kmh
100 %
wt.
7 °
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
2 °
sob.
1 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu