6 C
Rzeszów
środa, 28 lutego, 2024

Uważajcie na tę kobietę! To bezczelna złodziejka

REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Nowej Dębie w powiecie tarnobrzeskim prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela z kartą bankową i pieniędzmi w kwocie 1700 złotych. Poszkodowana utraciła gotówkę po wpuszczeniu do mieszkania nieznajomej kobiety. Funkcjonariusze publikują portret pamięciowy złodziejki.

W poniedziałek (5 lipca) po godz. 13, do mieszkanki bloku przy ul. 1 Maja w Nowej Dębie, zapukała nieznajoma kobieta. Oszustka podając się za wnuczkę jednej z mieszkających tam sąsiadek poprosiła o wpuszczenie do mieszkania, aby mogła poczekać na przyjście krewnej. Poszkodowana wyraziła zgodę i wpuściła nieznajomą do mieszkania. Podczas pobytu kobieta poprosiła o szklankę wody. Właścicielka postanowiła poczęstować kobietę, która wykorzystując chwilową nieuwagę zabrała jej portfel. Łupem padła karta bankowa i 1700 zł. Po zdarzeniu nieznajoma kobieta pospiesznie opuściła mieszkanie. Zaniepokojona mieszkanka Nowej Dęby zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa. O zdarzeniu zaalarmowała policjantów.

Policjanci sporządzili portret pamięciowy złodziejki. Jej rysopis: wiek ok. 40 – 50 lat, wzrost ok. 160 cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne do ramion, oczy piwne.

Jeśli ktoś rozpoznaje poszukiwaną, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, tel. 47 825 3030.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj