13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Uważajcie na tę kobietę! To bezczelna złodziejka

REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Nowej Dębie w powiecie tarnobrzeskim prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela z kartą bankową i pieniędzmi w kwocie 1700 złotych. Poszkodowana utraciła gotówkę po wpuszczeniu do mieszkania nieznajomej kobiety. Funkcjonariusze publikują portret pamięciowy złodziejki.

W poniedziałek (5 lipca) po godz. 13, do mieszkanki bloku przy ul. 1 Maja w Nowej Dębie, zapukała nieznajoma kobieta. Oszustka podając się za wnuczkę jednej z mieszkających tam sąsiadek poprosiła o wpuszczenie do mieszkania, aby mogła poczekać na przyjście krewnej. Poszkodowana wyraziła zgodę i wpuściła nieznajomą do mieszkania. Podczas pobytu kobieta poprosiła o szklankę wody. Właścicielka postanowiła poczęstować kobietę, która wykorzystując chwilową nieuwagę zabrała jej portfel. Łupem padła karta bankowa i 1700 zł. Po zdarzeniu nieznajoma kobieta pospiesznie opuściła mieszkanie. Zaniepokojona mieszkanka Nowej Dęby zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa. O zdarzeniu zaalarmowała policjantów.

Policjanci sporządzili portret pamięciowy złodziejki. Jej rysopis: wiek ok. 40 – 50 lat, wzrost ok. 160 cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne do ramion, oczy piwne.

Jeśli ktoś rozpoznaje poszukiwaną, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, tel. 47 825 3030.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj