27.4 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Tragedia nad rzeką. Jak zginął Rafał?

REKLAMA

Wypad na ryby z kolegami skończył się wielką tragedią Wólce Turebskiej pod Stalową Wolą. 27-letni Rafał wpadł do Sanu i utonął. Sprawa jest tajemnicza. Śledczy do wyjaśnienia zatrzymali dwóch mężczyzn. 23-letni Eryk D. usłyszał zarzuty.

27-latek na ryby pojechał z dwoma kolegami – braćmi w wieku 27 i 23 lat. Około godz. 21 bracia wzywali pomoc, bo ich kolega wpadł do rzeki i zniknął pod powierzchnią.

Do akcji skierowano liczne siły straży pożarnej. Użyto drona, sonaru. 20 lipca około godz. 2 w nocy na dnie rzeki, w trudno dostępnym miejscu, zlokalizowano ofiarę i wydobyto ją na powierzchnię. Niestety, szans na ratunek nie było.

Niejasne są okoliczności tragedii. Ponoć wcześniej doszło do sprzeczki i 27-latek wpadł do rzeki, w wyniku szarpaniny. Zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci usłyszał 23-letni Eryk. D. Mężczyzna został aresztowany. Wcześniej był poszukiwany do odbycia kary więzienia za jazdę po pijanemu. Podczas przesłuchania przyznał się i opisał przebieg zdarzenia. Sąd tymczasowo go aresztował. Grozi mu do 5 lat więzienia.

To wielka tragedia, zwłaszcza dla bliskich ofiary. Zmarły mężczyzna od niedawna był ojcem. Osierocił malutkiego synka. W najbliższą niedzielę był planowany chrzest maluszka.

Wczoraj o godz. 21:09 zostaliśmy zadysponowani do akcji ratowniczej na rz. San. Od dyżurnego KP PSP w Stalowej Woli…

Opublikowany przez OSP Stalowa Wola Środa, 20 lipca 2022

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj