12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Zranił nożem znajomego. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

REKLAMA

Rozlewem krwi zakończyła się awantura między dwoma znajomymi w Rybotyczach pod Przemyślem. 34-latek został zabrany śmigłowcem do szpitala z głęboką raną zadaną nożem.

Do zdarzenia doszło w piątek w południe. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że we wsi jest bójka na siekiery. Kiedy na miejsce dojechała karetka, okazało się, że jeden z mężczyzn leży na progu domu w kałuży krwi. Miał głęboką ranę klatki piersiowej.

Liczyła się każda sekunda. Ofiarę zabrał do szpitala ratowniczy śmigłowiec. Szybka pomoc uratowała 34-latkowi życie.

Rybotycze – ZRM R 0524 Fredropol i Ratownik 10 LPR Sanok

W dniu dzisiejszym o godz. 11:58 Dyspozytornia Medyczna DM 0905 Przemyśl odebrala dramatyczne wezwanie do miejscowości Rybotycze Według osoby zgłaszającej dwóch meżczyz miało pobić się przy użyciu siekier , a jeden z nich miał lezeć w kałuży krwi. Zadysponowano Zespoł Ratownictwa Medycznego R 0524 Fredropol.Poinformowano o zaistniałym zdarzeniu Policję.Po przybyciu w miejsce wezwania ratownicy zastali mężczyznę leżącego w progu mieszkania z glęboką raną klutą klatki piersiowej. Ze względu na znaczną odległość do szpitala oraz ciężki stan pacjenta wezwano Ratownika 10 z LPR Sanok.Rannego zabezpieczono , stabilizując jego funkcje zyciowe .Wykonano m.in.drenaż klatki piersiowej, pacjent zaintubowany i wentylowany mechanicznie respiratorem ,droga lotniczą w przeciągu kilku minut trafił do SOR Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu .#RatowanieToWspólnaSprawa

Opublikowany przez Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Piątek, 7 sierpnia 2020

Sprawą zajęli się policjanci. Zatrzymali 41-latka, który zaatakował znajomego nożem. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Za przestępstwo grozi nawet dożywotnie więzienie. W weekend podejrzany został aresztowany.

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia i badają, co było powodem sprzeczki. Nie bez znaczenia był spożywany alkohol.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj