15.5 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Podczas biesiady omal nie zabił kolegi. Po ataku ukrył się u rodziny

REKLAMA

25-letni Patryk M. odpowie za usiłowanie zabójstwa w Rzeszowie. Naraził życie swojego kolegi i ugodził go ostrym przedmiotem w brzuch. Po ataku uciekł i ukrył się w mieszkaniu rodziny. Okazało się, że był już wcześniej poszukiwany do odsiadki w więzieniu.

Do krwawego zajścia doszło podczas towarzyskiego spotkania przy ul. Wrzosowej w Rzeszowie. 25-latek odwiedził znajome małżeństwo. Podczas imprezy zakrapianej alkoholem doszło do nieporozumień. Młodzieniec zranił ostrym narzędziem 30-latka. Żona ofiary natychmiast wezwała pomoc. Ranny mężczyzna z raną brzucha trafił do szpitala.

Napastnik uciekł. Policja następnego dnia wytropiła podejrzanego 25-latka w mieszkaniu swojego krewnego. Okazało się, że był już wcześniej poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nisku, który wydał nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego.

Teraz Rafał P. usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj