13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Dzielna policjantka

Uratowała kobietę i dziecko

REKLAMA

Każdy wypadek to dramatyczna sytuacja. Liczy się także szybka pomoc. Z natychmiastową akcją ratunkową ruszyła policjantka z Rzeszowa st. sierż. Karolina Jagieła. W czasie wolnym od służby była świadkiem zdarzenia drogowego w Jarosławiu.

Do incydentu doszło na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Legionów w Jarosławiu. Policjantka jadąca swoim samochodem zauważyła zderzenie dwóch pojazdów. Bez wahania zatrzymała się, aby sprawdzić, czy nikt nie potrzebuje pomocy.

W jednym z aut znajdowała się kobieta z 3-letnim dzieckiem, w drugim kierująca nie mogła opuścić pojazdu z powodu uszkodzonych drzwi. Natychmiast pomogła jej wydostać się z auta, a następnie udzieliła pierwszej pomocy przedmedycznej. Zabezpieczyła także miejsce zdarzenia.

Funkcjonariuszka poinformowała dyżurnego jarosławskiej jednostki o incydencie oraz utrudnieniach w ruchu. Do czasu przybycia policji i straży pożarnej zaopiekowała się uczestnikami zdarzenia.

Dzięki jej szybkiej reakcji nikomu nic się nie stało, a zdarzenie zakończyło się jako kolizja drogowa. Policjantka wykazała się wielkim profesjonalizmem i poświęceniem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj