18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Masz sprawę w skarbówce? Umów się na wizytę

REKLAMA

Masz sprawę w Urzędzie Skarbowym? Wcześniej umówi się na wizytę. Można to zrobić przez internet, albo telefon. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego czekania w kolejce i zadbamy o bezpieczeństwo swoje i pracowników.

Czas pandemii i ograniczeń przyspieszył rozwiązania, które pozwalają załatwić wiele spraw, nie ruszając się z domu. Są jednak sytuacje, kiedy jednak osobiście musimy pofatygować się do urzędu.

Podkarpacie było pierwszym województwem w kraju, w którym wdrażano nowy model obsługi interesantów w skarbówce. Od 16 listopada ten system obowiązuje już wcześniej.

Jak się umówić na wizytę?
W województwie podkarpackim podatnicy mają dostęp do formularza online, za pomocą którego mogą umówić wizytę, a można to zrobić:

  • przez internet – możesz skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego
  • telefonicznie – numery telefonów sprawdzisz na stronie www swojego urzędu skarbowego. W Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Rzeszowie numery można znaleźć TUTAJ.

Urzędnicy przypominają, że ze względu na sytuację epidemiczną do urzędu umawiajmy się tylko, jeśli jest to niezbędne.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj