21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Wsiadła do pociągu w Przemyślu, a potem zgubiła dzieci. Biegła za składem 3 km!

REKLAMA

Pociąg odjechał z trójką dzieci (5-10 l.), bagażami i komórką, a ich mama została na peronie. Biegła za składem przez 3 km, machała rękami, płakała, ale nic to nie pomogło. Ta przykra przygoda spotkała Ukrainkę (36 l.), która swoją podróż zaczęła w Przemyślu.

Kobieta jechała do Warszawy odwiedzić koleżankę. Dzieci zgubiła na stacji koło Skarżyska Kamiennej, kiedy podczas postoju na chwilę wysiadła na peron, aby pomóc pasażerce wysiąść z bagażami. Nie zdążyła wrócić do wagonu. Kiedy skład odjechał, w panice biegła za nim torami. Zrozpaczona, próbowała go dogonić, mając nadzieję, że ktoś zorientuje się w tej dramatycznej sytuacji i zaciągnie hamulec awaryjny. Ale nic takiego się nie stało.

Na szczęście policjanci oraz Strażnicy Ochrony Kolei zorganizowali szybką akcję ratunkową. Z ich pomocą dzieci wysiadły w Radomiu i poczekały na mamę, która dotarła do nich innym pociągiem.

Zobacz też:

Chcesz tanio podróżować koleją? Zostań „Łowcą Promo”. Aż milion okazji!

Bon turystyczny będzie przedłużony. Ilu z nas go jeszcze nie wykorzystało?

Zacny gest barmanki z Leska. Wykazała się wielką wrażliwością na cudzą krzywdę

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj