10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Najpierw ukradli, potem udawali, że znaleźli

REKLAMA

Właściciel tylko na chwilę zostawił swojego quada na ulicy bez opieki. Trzech nastolatków zwęszyło okazję i zwędziło maszynę. Jeden z nich pojeździł nią po polu, a potem koledzy zadzwonili na policję i zgłosili, że znaleźli pojazd.

Wszystko działo się w Raniżowie w powiecie kolbuszowskim. Kradzież quada zgłosił 35-letni właściciel. Zostawił maszynę na ulicy, a kiedy wrócił po kilkunastu minutach, nie było po niej śladu.

Policjanci szybko zabrali się do pracy. Sprawdzili monitoring i przesłuchali świadka. Namierzyli 3 młodzieńców, którzy mogli mieć związek z kradzieżą. Zanim jednak zaczęli sprawdzać podejrzewanych, do komendy zadzwonili chłopcy i powiedzieli, że znaleźli porzuconego quada.

Szybko okazało się, że młodzieńcy, którzy zgłosili odnalezienie pojazdu mają związek z jego zniknięciem.

Ustalono, że młodzi ludzie przepchnęli quada w pobliskie zarośla, a potem jeden z nich uruchomił silnik i jeździł po polach.

Teraz trzech nastolatków w wieku 15, 17 i 18 lat odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj