22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Rabusie się obłowili. Forsę upchali w skrytkach

REKLAMA

Rabusie się obłowili. Pod nieobecność właścicieli włamali się do domu na terenie gminy Sędziszów Małopolski. Ich łupem padło kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zdążyli się podzielić pieniędzmi, ale nie zdążyli wszystkich wydać.

Złodzieje wdarli się do domu, przeczesali pomieszczenia i znaleźli niemałą fortunę. Ich łupem padło kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Nie był to perfekcyjny skok. Policja szybko odnalazła ślady, które naprowadziły ją na poszukiwanych przestępców. Daleko nie trzeba było szukać. Wszyscy pochodzą z tych samych okolic.

Śledczy zatrzymali trzech młodych mężczyzn w wieku 18 – 23 lat. To im postawiono zarzut włamania. Grozi za to do 10 lat więzienia. Razem z nimi odpowie ich 24-letni kumpel, któremu powierzyli na przechowanie część trefnej gotówki. Mężczyzna ukrył ją w swoim samochodzie. Według policji, orientował się, że to „brudna kasa”, dlatego postawiono mu zarzut paserstwa. Za to przestępstwo grozi do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj