6.4 C
Rzeszów
niedziela, 28 maja, 2023

Rabusie się obłowili. Forsę upchali w skrytkach

REKLAMA

Rabusie się obłowili. Pod nieobecność właścicieli włamali się do domu na terenie gminy Sędziszów Małopolski. Ich łupem padło kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zdążyli się podzielić pieniędzmi, ale nie zdążyli wszystkich wydać.

Złodzieje wdarli się do domu, przeczesali pomieszczenia i znaleźli niemałą fortunę. Ich łupem padło kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Nie był to perfekcyjny skok. Policja szybko odnalazła ślady, które naprowadziły ją na poszukiwanych przestępców. Daleko nie trzeba było szukać. Wszyscy pochodzą z tych samych okolic.

Śledczy zatrzymali trzech młodych mężczyzn w wieku 18 – 23 lat. To im postawiono zarzut włamania. Grozi za to do 10 lat więzienia. Razem z nimi odpowie ich 24-letni kumpel, któremu powierzyli na przechowanie część trefnej gotówki. Mężczyzna ukrył ją w swoim samochodzie. Według policji, orientował się, że to „brudna kasa”, dlatego postawiono mu zarzut paserstwa. Za to przestępstwo grozi do 5 lat więzienia.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
6.4 ° C
7 °
6 °
85 %
1.5kmh
0 %
niedz.
19 °
pon.
21 °
wt.
20 °
śr.
18 °
czw.
17 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu