25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Uciekał przed patrolem. Potem zgłosił kradzież auta

REKLAMA

I po co było tak forykować?! 20-latkowi grozi do 5 lat więzienia. Nie dość, że uciekał przed policją, to jeszcze ich bezczelnie okłamał.

Wszystko zaczęło się 1 marca na ul. Sikorskiego w Głogowie Małopolskim (powiat rzeszowski). Patrol chciał zatrzymać do kontroli mercedesa, którym jechało trzech młodych mężczyzn. Kierowca jednak zignorował sygnały i zaczął uciekać.

Drogowy pirat próbował zgubić policyjny ogon, ale jazdę swą zakończył w ślepej uliczce. Dalej uciekał pieszo. Razem z nim do ucieczki rzucił się jeden z pasażerów, drugi został w aucie. Był nietrzeźwy. Został zabrany do komisariatu. Policjanci nie musieli czekać aż wytrzeźwieje, aby go przesłuchać i zapytać kto kierował pojazdem.

Nie minęło 20 minut, kiedy na policję zgłosił się właściciel mercedesa. Mężczyzna dramatyzował, że przed chwilą skradziono mu samochód. Ale policjanci nie w ciemię bici. Nie dali się nabrać na zmyśloną bajeczkę. Patrolowcy rozpoznali uciekiniera.

20-latek usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej, za co grozi do 5 lat więzienia. Ale doszedł mu jeszcze jeden zarzut: niestosowania się do wyroków sądu. Jak się okazało mężczyzna posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i to było powodem jego ucieczki.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj