7.1 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Szalona ucieczka z narkotykami. Wszystko nagrała kamera

REKLAMA

Uciekał przez pół województwa. W Rzeszowie próbował zgubić policyjny ogon, klucząc po parkingu w Millenium Hall. Stanowił ogromne zagrożenie dla kierowców i pieszych. W końcu policjanci poświęcili swój wóz. Zablokowali nim drogę szaleńcowi. Po zderzeniu z radiowozem, uciekinier wpadł swoim audi do rowu i uderzył w ogrodzenie. Okazało się, że ścigany 45-latek miał narkotyki.

Mężczyzna został już aresztowany, a cała akcja zaczęła się pod Przemyślem w Zadąbrowiu. Kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Autostradą A4 dotarł do Rzeszowa, a do pościgu włączały się kolejne policyjne wozy na sygnale. Szofer omijał korki, ignorował przepisy, światła, pędził pod prąd, po chodniku. Kilka razy uderzał w policyjny radiowóz, próbując go zepchnąć. – To wyglądało jak na amerykańskich filmach – opowiada nam jeden ze świadków.

Szaleniec przejechał przez parking Millenium Hall. Tam policjanci z Oddziału Prewencji Policji, widząc uciekające audi, próbowali zablokować mu drogę. Mimo, że używali sygnałów świetlnych i dźwiękowych, mężczyzna uderzył  w radiowóz prewencji i kontynuował ucieczkę ulicą Rejtana. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Paderewskiego ponownie zderzył się z radiowozem, nie zatrzymywał się i odjechał w kierunku ul. Sikorskiego. Następnie skręcił na osiedle Zalesie.

Ostatecznie kierujący został zatrzymany przez funkcjonariuszy oddziału prewencji na ulicy Kiepury, po tym jak policjanci, ponownie zablokowali mu drogę swoim autem. Po zderzeniu audi wjechało do rowu i uderzyło w ogrodzenie posesji.

Kierującym audi okazał się 45-letni mieszkaniec Przemyśla. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Podczas przeszukania, w samochodzie mężczyzny policjanci znaleźli i zabezpieczyli środki odurzające.

Na szczęście mimo złamania szeregu przepisów oraz kolizji z radiowozem, podczas pościgu nikt nie ucierpiał.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj