23.4 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Gdzie są Alicja i Sandra? Uciekły z przedstawienia

REKLAMA

Dwie nastolatki – podopieczne Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii – uciekły w trakcie spektaklu odbywającego się z okazji Święta Niepodległości na zamku Kazimierzowskim w Przemyślu. Od czwartku nie wiadomo co się z nimi dzieje i gdzie przebywają. Jeśli ktoś zna to miejsce lub widział dziewczyny, niech koniecznie da znać policjantom. Nr 112.

Poszukiwania dziewczyn prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej w Przemyślu. 16-letnia ALICJA KORUS oraz 16-letnia SANDRA CICHECKA to wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przemyślu przy ul. Krasińskiego 33. 11 listopada około godz. 18.30, w trakcie spektaklu odbywającego się na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu, uciekły i ich aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Rysopis Alicji Korus:  wzrost 170 cm, włosy blond do ramion – spięte w kucyk, nos średni prosty, uzębienie pełne. Ubrana była w bluzę z kapturem koloru popielatego, spodnie bojówki koloru zielonego i buty sportowe.

Rysopis Sandry Cicheckiej: wzrost 160 cm, włosy proste do ramion – koloru brązowego, nos średni prosty, uzębienie pełne. Ubrana była w bluzę z kapturem koloru jasny róż, spodnie jeans koloru czarnego, buty sportowe.

Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nieletnich, proszone są o kontakt z Komendą Miejska Policji w Przemyślu pod nr tel. 47 823 33 25, oficerem dyżurnym tel. 48 823 33 10 lub z najbliższą jednostką Policji – dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj