1.2 C
Rzeszów
poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Najnowsze

Gdzie są Alicja i Sandra? Uciekły z przedstawienia

Dwie nastolatki – podopieczne Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii – uciekły w trakcie spektaklu odbywającego się z okazji Święta Niepodległości na zamku Kazimierzowskim w Przemyślu. Od czwartku nie wiadomo co się z nimi dzieje i gdzie przebywają. Jeśli ktoś zna to miejsce lub widział dziewczyny, niech koniecznie da znać policjantom. Nr 112.

REKLAMA

Poszukiwania dziewczyn prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej w Przemyślu. 16-letnia ALICJA KORUS oraz 16-letnia SANDRA CICHECKA to wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przemyślu przy ul. Krasińskiego 33. 11 listopada około godz. 18.30, w trakcie spektaklu odbywającego się na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu, uciekły i ich aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Rysopis Alicji Korus:  wzrost 170 cm, włosy blond do ramion – spięte w kucyk, nos średni prosty, uzębienie pełne. Ubrana była w bluzę z kapturem koloru popielatego, spodnie bojówki koloru zielonego i buty sportowe.

Rysopis Sandry Cicheckiej: wzrost 160 cm, włosy proste do ramion – koloru brązowego, nos średni prosty, uzębienie pełne. Ubrana była w bluzę z kapturem koloru jasny róż, spodnie jeans koloru czarnego, buty sportowe.

Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nieletnich, proszone są o kontakt z Komendą Miejska Policji w Przemyślu pod nr tel. 47 823 33 25, oficerem dyżurnym tel. 48 823 33 10 lub z najbliższą jednostką Policji – dzwoniąc na numer alarmowy 112.

CZYTAJ TEŻ:  Nowy Kodeks Karny. Pijani kierowcy stracą samochody
REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
1.2 ° C
2.2 °
-0.2 °
92 %
6.2kmh
100 %
pon.
7 °
wt.
7 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
2 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu