23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Kręcił bączki i uciekał. Grozi mu 5 lat

REKLAMA

Brawurowa jazda 32-latka skończyła się kraksą w rowie. Choć kierowca w aucie wiózł jeszcze dwoje pasażerów, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Zaczęło się od kręcenia bączków na śniegu na parkingu w Jaśle. Niebezpieczne popisy kierowcy ktoś zgłosił na policję. Kiedy przyjechał patrol, szofer zamiast grzecznie się poddać kontroli rozpoczął szaloną ucieczkę. Zupełnie nie zważał na przepisy. Przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle. Ale pościgu nie zgubił. Radiowóz na sygnałach cały czas siedział uciekinierowi na ogonie.

W miejscowości Gliniczek doszło do kraksy. BMW wylądowało w rowie. Okazało się, że kierowca jest pijany i ma ponad promil alkoholu w organizmie. W pojeździe znajdowało się także dwoje pasażerów. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Teraz sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj