24.4 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Czołówka z ciężarówką. Jedna osoba ranna

REKLAMA

W Ubieszynie w powiecie przeworskim doszło do groźnego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Ucierpiała jedna osoba.

W sobotę policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godz. 11, w miejscowości Ubieszyn. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Mercedes, 36-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Daf, kierowanym przez 47-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego.

W wyniku zdarzenia kierujący mercedesem został przewieziony do szpitala. Badania na zawartość alkoholu pokazały, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj