11.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Psy wyły w bloku. Tylko 64-latka nie udało się uratować

REKLAMA

Pożar grozy w Stalowej Woli. O 3 w nocy rozegrało się wycie psów. To one ostrzegły lokatorów bloku. Ale niestety ratunku nie było dla 64-latka.

– Uciekajcie! Pali blok! – krzyczeli spanikowani ludzie. Klatka była pełna dymu. Okazało się, że to psy ostrzegły lokatorów. Zwierzęta pierwsze wyczuły zagrożenie.

Wszystko działo się 1 grudnia. Płomienie pojawiły się na pierwszym pietrze bloku przy Poniatowskiego. Strażacy dostali się do ogarniętego ogniem mieszkania i znaleźli na podłodze nieprzytomnego 64-latka. Mimo reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Równocześnie z akcją gaśniczą, strażacy pomagali w ewakuacji. Budynek opuściło 25 mieszkańców. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał. To była bardzo mroźna noc. Służby miejskie podstawiły autobus, w którym mieszkańcy mogli się ogrzać. Rano wrócili do swoich mieszkań, ale nie wszyscy mają do czego. Mieszkania na parterze zostały zniszczone przez wodę z uszkodzonej instalacji. Lokale wymagają teraz generalnego remontu.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną tragedii. Sprawę bada policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj