8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Wiosenny przymrozek. Trzy auta w rowie

REKLAMA

O tym jak zdradliwe są poranne przymrozki, przekonali się kierowcy, którzy mieli pecha uczestniczyć w kraksie w Trzebownisku pod Rzeszowem. W rowie wylądowały 3 auta.

Do zdarzenia doszło 29 marca o godz. 7.45. Policyjny partol, który przyjechał na miejsce ustalił, że żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej pomimo, że wszystkie trzy pojazdy, które brały udział w zdarzeniu wylądowały w rowie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 55-latka, kierująca peugeotem, na łuku oblodzonej drogi straciła panowanie nad swoim pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się suzuki, którym kierował 59-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Suzuki, siłą uderzenia zostało obrócone i zderzyło się jeszcze z audi, kierowane przez 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, 55-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych. Do tego trzeba doliczyć naprawę uszkodzonego auta i zwyżka składki OC.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj