-1 C
Rzeszów
czwartek, 30 listopada, 2023

Wiosenny przymrozek. Trzy auta w rowie

REKLAMA

O tym jak zdradliwe są poranne przymrozki, przekonali się kierowcy, którzy mieli pecha uczestniczyć w kraksie w Trzebownisku pod Rzeszowem. W rowie wylądowały 3 auta.

Do zdarzenia doszło 29 marca o godz. 7.45. Policyjny partol, który przyjechał na miejsce ustalił, że żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej pomimo, że wszystkie trzy pojazdy, które brały udział w zdarzeniu wylądowały w rowie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 55-latka, kierująca peugeotem, na łuku oblodzonej drogi straciła panowanie nad swoim pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się suzuki, którym kierował 59-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Suzuki, siłą uderzenia zostało obrócone i zderzyło się jeszcze z audi, kierowane przez 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, 55-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych. Do tego trzeba doliczyć naprawę uszkodzonego auta i zwyżka składki OC.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj