20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Trwają zapisy na lato w mieście

REKLAMA

Wakacje zaczynają się oficjalnie 26 czerwca. Choć znoszone są ograniczenia związane z pandemią, to wiele rodzin w tym roku zrezygnuje z dalekich wyjazdów. Co robić w mieście? Specjalną ofertę przygotowały Rzeszowski Dom Kultury. Właśnie trwają zapisy na letnie półkolonie.

Letni wypoczynek organizuje 5 filii RDK: Country, Drabinianka, Słocina, Staromieście i Załęże.

Obowiązują specjalny regulamin. grupy mogą liczyć do 12 dzieci, a zajęcia prowadzone są na miejscu, ale nie tylko w budynku, ale przede wszystkim na świeżym powietrzu, w ogrodzie. Animatorzy zapewniają, że nudy nie będzie. W planach są zajęcia taneczne, teatralne, sportowe, konkursy, łamigłówki.

Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat. Pierwszeństwo mają osoby mieszkające w Rzeszowie, ale uczniowie spoza miasta też mogą zostać przyjęci.

Zorganizowane półkolonie od 29 czerwca do 28 sierpnia podzielone są na jednotygodniowe turnusy. Zajęcia prowadzone są w godz. od 6.30 do 16.30. Ich koszt to 250 zł za tydzień, ale w cenie jest wyżywienie, napoje, przybory. Dla posiadaczy karty Rodzina Wielodzietna – 50 procent zniżki.

Nabór odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną – szczegóły na stronie: rdk.rzeszow.pl.

[yop_poll id=”18″]

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj