28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Tragiczny wypadek w Wadowicach Górnych. Zginął 22-letni motocyklista

REKLAMA

Arkadiusz miał 22 lata i całe życie przed sobą. Zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło w Wadowicach Górnych koło Mielca. Młodzieniec jechał motocyklem. W centrum miejscowości nagle doszło zderzenia z samochodem.

Wypadek wydarzył się we wtorek około godz. 12:30 tuż naprzeciwko sklepowego pasażu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem HUSQVARNA zderzył się z jadącym z przeciwka peugeotem, którego kierowca skręcał w lewo, a następnie uderzył jeszcze w mazdę.

W wypadku ucierpiał kierujący jednośladem 22-latek. Niestety, mimo reanimacji życia motocyklisty nie udało się uratować.

Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu.

Mieszkańcy są wstrząśnięci tragedią i współczują rodzinie, która przeżywa kolejny dramat. 4 lata temu, także w okolicach świat wielkanocnych, tragicznie zginął ojciec młodzieńca. Utonął w niewyjaśnionych okolicznościach w pobliskim potoku. 22-latek zostawił mamę i młodszego brata.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj