15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Czołowe zderzenie w Stobiernej. Kierowca opla nie miał szans

REKLAMA

Prosta droga, ale wąska. Minimalny błąd, zwłaszcza przy dużej prędkości, może skończyć tak jak teraz. W Stobiernej pod Rzeszowem rozpędzony opel z impetem wpadł na ciężarówkę. Kierowca osobowego auta nie miał szans. Zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 9 na lokalnej drodze ze Stobiernej do Medyni Głogowskiej. Oplem insygnia podróżował sam 50-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego. Nagle, na prostym odcinku drogi, samochód zjechał na przeciwny pas i z impetem wpadł na ciężarowego mana.

Siła czołowego zderzenia była ogromna. Osobowe auto zostało kompletnie rozbite i stanęło w poprzek drogi. Kierowca nie miał szans. Poniósł śmierć na miejscu.

Wywrotka zjechała do rowy. 41-letni szofer mana nie odniósł obrażeń. Był trzeźwy.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczali ślady niezbędne do ustalenia okoliczności wypadku. Na razie nie wiadomo, dlaczego kierowca osobówki popełnił tak fatalny błąd, który kosztował go życie.

Droga powiatowa z Medyni do Stobiernej przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj