15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Tragiczny wypadek w Jedliczu

REKLAMA

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Jedliczu w powiecie krośnieńskim. W zdarzeniu śmierć poniósł 51-letni kierujący renaultem, który zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust.

Do wypadku doszło w piątek, 8 października, około godz. 21, na ul. Obrońców Wolności w Jedliczu. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 51-letni kierowca renaultem, podróżując w kierunku miejscowości Długie, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Sporządzona przez funkcjonariuszy dokumentacja została dołączona do materiałów prowadzonego postępowania, które pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj