31.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Tragedia na przejeździe w Brzeźnicy. Zginęła 23-latka

REKLAMA

Tragiczny wypadek w Brzeźnicy w powiecie dębickim. Pod pociąg techniczny wjechała 23-latka. Kobieta zginęła na miejscu.

Do tragedii doszło we wtorek – 15 czerwca, kilka minut po godzinie 10 na ul. Kasztanowej w Brzeźnicy. 23-latka kierowała małym dostawczym citroenem nemo. Wjechała na przejazd prosto pod nadjeżdżający pociąg techniczny. Maszynista był kompletnie zaskoczony i nie był w stanie uniknąć wypadku. Uderzenie w auto było potężne. Pociąg zmiażdżył auto od strony kierowcy. Zanim się zatrzymał, wrak był wleczony kilka metrów po torach.

Ofiara była zakleszczona i uwolnili ją strażacy. Nie było jednak szans na ratunek. Młoda kobieta zginęła na miejscu. 23-latka była mieszkanką miejscowości Brzeźnica. Doskonale znała ten przejazd. Kolejowa linia Dębica – Mielec jest teraz modernizowana. Przed przejazdem są sygnalizatory, które jednak z powodu trwających prac nie działały. Dobrze widoczny jest jednak znak STOP.

Nie wiadomo, dlaczego kierująca nie zauważyła nadjeżdżającego pociągu. Sprawę wypadku bada policja, pod nadzorem prokuratury.

Policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia maszynista był trzeźwy.

Zobacz też:

Strażacy zbierali na mundury. Oddali datki pogorzelcom

Ogromna tragedia. Zmarł młody piłkarz. Kilka godzin wcześniej zagrał swój ostatni mecz

Katastrofa awionetki pod Leskiem. Ranne 3 osoby

Matka zostawiła dzieci w rozgrzanym aucie! Zareagowali przechodnie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj