20 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Ofiar wypadku konała w rowie. Kiedy ją znaleziono, na ratunek było już za późno

REKLAMA

W Hucinie powiecie Kolbuszowskim 46-latek jadąc na motorowerem simson miał wypadek i wpadł do rowu. Minęło wiele godzin zanim mężczyzna został znaleziony. Niestety, na pomoc było już za późno.

Ciało mężczyzny i jego pojazd znalazł przypadkowy świadek w środę (15/09) około godz. 15.

Policjanci szybko zidentyfikowali ofiarę. Okazało się, że kilka godzin wcześniej partnerka mężczyzny zgłosiła jego zaginięcie. Z jej relacji wynika, że 46-latek wyjechał z domu dzień wcześniej wieczorem do znajomego. Nie wrócił na noc, co u kobiety wywołało wielki niepokój.

Z ustaleń policji wynika, że motorowerzysta na zakręcie straciła panowanie nad swoją maszyną. Wjechała do rowu wypełnionego wodą i uderzył w betonowy przepust.

Trwa śledztwo. Motorower zabezpieczono na policyjnym parkingu. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny przekazano do badań sekcyjnych.  

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj