13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Tragiczny pożar domu. Życie stracił senior

REKLAMA

Tragedia w Rożubowicach w powiecie przemyskim wstrząsnęła mieszkańcami. Wczesnym rankiem, 3 czerwca, płonął dom jednorodzinny. Niestety, jest ofiara śmiertelna.

Informacje o zdarzeniu przekazał brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Zgłoszenie dotarło do służb ratunkowych po godzinie ósmej, co spowodowało natychmiastowe zadysponowanie czterech zastępów straży pożarnej z powiatu przemyskiego.

Mimo zaangażowania strażaków oraz prowadzonej reanimacji, niestety nie udało się uratować życia 73-letniego mężczyzny, który przebywał w domu w chwili wybuchu ognia.

Obecnie trwa intensywne dochodzenie w celu ustalenia przyczyn tragicznego pożaru. Specjaliści odpowiedzialni za sprawy pożarnicze i dochodzeniowo-śledcze starają się dokładnie prześledzić okoliczności tragedii.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj